Zmajevi nosili svoje timove do velikih pobjeda: Dva gola Hajradinovića, asistencija Višće

11
0
SHARE
zmajevi-nosili-svoje-timove-do-velikih-pobjeda:-dva-gola-hajradinovica,-asistencija-visce

Kasimpasa i Basaksehir su danas u 39. kolu turske Superlige ostvarili veoma važne trijumfe u borbi za opstanak, a bitne uloge odigrali su reprezentativci BiH Haris Hajradinović i Edin Višća. Hajradinović je postigao dva gola u trijumfu Kasimpase nad Alanyasporom od 3:0 i promovirao se u heroja svog tima koji je sada van opasne zone, tačnije na 16. mjestu. Van opasne zone je i Basaksehir, koji je nakon sjajnog preokreta porazio Ankaragucu, direktnog rivala u borbi za opstanak. Gosti su vodili nakon prvog poluvremena, a onda u drugom dolazi preokret Basaksehira. U 63. minuti je Višća asistirao za Aleksića koji poravnava, da bi pobjedu domaćinu donio Fernandes. Golove Hajradinovića pogledajte OVDJE i NA OVOM LINKU, dok Višćinu asistenciju možete vidjeti OVDJE. GOL! Kasımpaşa 1-0 Alanyaspor⚽️36′ Hajradinovic pic.twitter.com/jAthCV48oV— PERİTV (@recep_peri) May 3, 2021 GOL | Başakşehir FK 1-1 Ankaragücü, 63' AleksicGoller ve link için –>@GoalHubTR pic.twitter.com/4IP131sYzP— Takip @GoalHubTR (@Linkver04765817) May 3, 2021 GOL | Kasımpaşa 3-0 Alanyaspor⚽60′ Hajradinovic pic.twitter.com/D6CFXJPunf— PERİTV (@recep_peri) May 3, 2021 Standings provided by SofaScore LiveScore basaksehiredin viscaharis hajradinovickasimpasa TWEET KOMENTARI