Odličan meč na St. Maryju: Leicester 80 minuta imao igrača više, na...

Odličan meč na St. Maryju: Leicester 80 minuta imao igrača više, na kraju stigao samo do boda

21
0
SHARE
odlican-mec-na-st.-maryju:-leicester-80-minuta-imao-igraca-vise,-na-kraju-stigao-samo-do-boda

Uvodni meč 34. kola engleske Premier lige bio je veoma zanimljiv, a na kraju su Southampton i Leicester remizirali rezultatom 1:1. Veoma bitan detalj vidjeli smo već u 10. minuti kada je Jannik Vestergaard izgubio loptu, a onda otvorenim dijelom kopačke uletio Jamieju Vardyju i zaradio direktan crveni karton. To je donijelo ofanzivu Leicestera, ali bez učinka u prvom poluvremenu. Igrao se 61. minut kada je Kelechi Iheanacho igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a James Ward-Prowse je pogodio za 1:0. Tako su Sveci poveli sa igračem manje, no do kraja je bilo veoma teško ostati bez primljenog gola. To se dogodilo u 68. minuti kada se Iheanacho iskupio za skrivljen penal. Sjajno je asistirao za Jonnyja Evansa koji glavom pogađa za konačnih 1:1. Tablice omogućuje SofaScore LiveScore leicesterpremier ligasouthampton TWEET KOMENTARI