11
0
SHARE
arminia-nije-mogla-ponoviti-iznenadjenje-kao-protiv-bayerna,-wolfsburg-ubjedljiv

Arminia večeras nije uspjela ponoviti partiju kao protiv Bayerna (3:3). Wolfsburg se pokazao kao opasan rival, Vukovi su dominirali većinom prvog susreta 22. kola Bundeslige. Mbabu i Arnold su imali dobre šanse, da bi u 29. minutu Steffen iskoristio asistenciju sa desnog boka – 0:1 za goste. Švicarac je bio uspješan i na početku drugog dijela igre. Steffen se najbolje snalazi poslije odbitka, Wolfsburg duplira vodstvo već u 47. minutu. Brooks je poslije kornera imao priliku za 0:3, ipak na treći gol smo čekali malo duže. Maximillian Arnold sjajnim golom ovjerava tri boda, 0:3 u 54. minutu. Standings provided by SofaScore LiveScore arminia bielefeldwolfsburg TWEET KOMENTARI