Nestorović nakon debija: U drugom dijelu smo igrali viktorije, zaslužujemo da ostanemo...

Nestorović nakon debija: U drugom dijelu smo igrali viktorije, zaslužujemo da ostanemo u PLBiH

28
0
SHARE
nestorovic-nakon-debija:-u-drugom-dijelu-smo-igrali-viktorije,-zasluzujemo-da-ostanemo-u-plbih

Darko Nestorović je jučer debitovao na klupi Radnika koju je preuzeo prije šest dana, a u Bijeljini je njegov tim remizirao s Krupom 1:1. Tako je potvrđeno da Radnik do kraja sezone očekuje velika borba za opstanak. “Smatram da je utakmica bila dosta dobra, sadržajna i mi smo ti koji smo stvarali šanse. Bili smo bolji i kvalitetniji, a Krupa je iz jedne naše greške postigla gol, pa se na odmor otišlo s negativnim skorom po nas. U drugom poluvremenu igrali smo ‘viktorije’ na gol Krupe, bilo je dosta šansi, izblokiranih udaraca od strane igrača Krupe ali jednostavno lopta nije htjela u mrežu protivnika. Zaista je borbeno bilo sa obje strane, tako da je došlo i do crvenih kartona gdje je Krupi pokazan jedan a nama dva, što je promijenilo tok utakmice. U posljednjih deset minuta utakmice, fizički ekipa nije mogla sa osam igrača da istrpi pritisak i onda smo morali organizovano da se branimo petnaestak minuta kako bi održali rezultat od 1:1. Još jednom podvlačim, izuzetno je važna bila utakmica a meni je bitno da su igrači htjeli, željeli da dođemo do pozitivnog rezultata”, rekao je Nestorović u komentaru ove utakmice, prenosi Mondo. Borba za opstanak se tek rasplamsava, a Nestorović smatra da će u njoj učestvovati i Sloboda, uz Mladost Doboj Kakanj, Olimpik i Krupu. “Ovo ništa ne znači ni za jednu ni za drugu ekipu, ali će biti jedna velika borba za opstanak što se tiče naredne godine, uključujući ekipe koje se pored Krupe i Radnika nalaze u opasnoj zoni a to prije svega mislim na Mladost Doboj Kakanj, Slobodu i Olimpik. Biće neizvjesno a mi ćemo se boriti i truditi da Radnik ostane u Premijer ligi, jer to Radnik zaslužuje a tu mu je i mjesto”, naveo je Nestorović. U srijedu Radnik gostuje Sarajevu na Koševu u 17. kolu Premijer lige. darko nestorovicfkradnik TWEET KOMENTARI