Gervinho odigrao fantastičan meč i Parmi donio trijumf u duelu koji vrijedi ‘šest’ bodova

34
0
SHARE
gervinho-odigrao-fantastican-mec-i-parmi-donio-trijumf-u-duelu-koji-vrijedi-‘sest’-bodova

Fudbaleri Parme upisali su vrlo važan trijumf nad Genoom na gostovanju rezultatom 2:1. Pravi derbi začelja odigrale su ekipe kojima mnogi predviđaju žestoku borbu za opstanak, a u takvoj situaciji bolje se snašla Parma i upisala je vrijedna tri boda. Iskusni Gervinho večeras je odigrao fenomenalan meč i bio je dvostruki strijelac za goste, u 10. i 47. minuti. Genoi je gol Eldora Shomurodova u 50. minuti vratio nadu, a na kraju, nakon velike borbe i drame u nadoknadi, ipak više nije bilo golova tako da Parma slavi pobjedu u meču za ‘šest’ bodova. Tablice omogućuje SofaScore LiveScore genoaparmaserija a TWEET KOMENTARI