Sadržajno prvo poluvrijeme na Grbavici: Po gol na obje strane, Željo još...

Sadržajno prvo poluvrijeme na Grbavici: Po gol na obje strane, Željo još pogodio stativu, a Sloboda prečku

18
0
SHARE
sadrzajno-prvo-poluvrijeme-na-grbavici:-po-gol-na-obje-strane,-zeljo-jos-pogodio-stativu,-a-sloboda-precku

Prvo poluvrijeme utakmice između Željezničara i Slobode na Grbavici bilo je itekako sadržajno. Hladan tuš za Plave već u drugoj minuti, nakon kornera lopta je došla do Kurtalića, koji potpuno neometan poentira u petercu za 0:1. Zatim Željezničar počinje vršiti veliki pritisak na vrata Golubovića, a Bekrić u devetoj minuti pogađa stativu. Nastavili su se napadi domaćih, da bi izjednačili u 22. minuti. Strijelac je bio Juričić, od kojeg se lopta zapravo odbila u mrežu Slobode nakon šuta Štilića. Ubrzo nakon toga Sloboda izvodi brzi kontranapad, a Tomašević pogađa prečku u situaciji “1 na 1” sa Erićem. Do odlaska na odmor fudbaleri Željezničara kreirali su još nekoliko dobrih prilika, ali rezultat se nije promijenio te je poluvrijeme zaključeno sa skorom 1:1. fkslobodafkzeljeznicar TWEET KOMENTARI