James i Milutinov nosili CSKA do pobjede u Minhenu, Efes i Baskonia...

James i Milutinov nosili CSKA do pobjede u Minhenu, Efes i Baskonia ubjedljivi

14
0
SHARE
james-i-milutinov-nosili-cska-do-pobjede-u-minhenu,-efes-i-baskonia-ubjedljivi

Još tri utakmice 10. kola Eurolige odigrane su večeras, a u Minhenu je Bayernu gostovao moskovski CSKA. Na kraju je aktuelni prvak Evrope slavio sa sigurnih 81:89. Armejci su njemački tim slomili u drugom poluvremenu kada su dosta ubjedljivo dobijali obje četvrtine i tako su zasluženo slavili. Ponovo je u dresu CSKA sjajan bio Mike James, koji je večeras ubacio 25 poena, a Nikola Milutinov je ubilježio double-double sa 18 poena i 12 skokova. Kod Bavaraca je Baldwin ubacio 19, a Reynolds 18 poena. Ranije su pobjede upisali Anadolu Efes i Baskonia. Turski tim je gostovao u Podmoskovlju, gdje je razbio Khimki slavivši sa 77:105, dok je Baskonia na domaćem parketu sa 93:72 nadigrala PAO. Standings provided by SofaScore LiveScore anadolu efesbaskoniacska TWEET KOMENTARI