Očajni Schalke osvojio prvi bod u sezoni: Ibišević starter, Rudari već 20...

Očajni Schalke osvojio prvi bod u sezoni: Ibišević starter, Rudari već 20 utakmica bez pobjede

13
0
SHARE
ocajni-schalke-osvojio-prvi-bod-u-sezoni:-ibisevic-starter,-rudari-vec-20-utakmica-bez-pobjede

Schalke je u 4. kolu Bundeslige remizirao protiv Union Berlina rezultatom 1:1 i osvojio je prvi bod u sezoni. Schalke je i u ovom meču bio na rubu poraza nakon što su gosti poveli u 55. minuti golom Marvina Friedricha. Izjednačio je Goncalo Paciencia u 69. minuti i ipak donio bod Rudarima iz Gelzenkirhena. Vedad Ibišević je bio starer, ali je teren napustio u 56. minuti. Napomenimo da je Schalke već 20 utakmica bez pobjede u Bundesligi – četiri ove sezone, te 16 u prošloj sezoni. Standings provided by SofaScore LiveScore schalkeunion berlin TWEET KOMENTARI