Promo krunisao odličan dan za domaćine u Prvenstvu BiH i slavio protiv...

Promo krunisao odličan dan za domaćine u Prvenstvu BiH i slavio protiv Čelika

17
0
SHARE
promo-krunisao-odlican-dan-za-domacine-u-prvenstvu-bih-i-slavio-protiv-celika

I u posljednjem današnjem meču trećeg kola Prvenstva Bosne i Hercegovine u košarci vidjeli smo pobjedu domaćina, a Promo je u Donjem Vakufu slavio protiv Čelika rezultatom 76:58. Prvo poluvrijeme bilo je veoma neizvjesno. Zeničani su se odlično držali i imali su prednost do pred sami odlazak na odmor. Ipak, na pauzu između druge i treće četvrtine odlazi se sa jednim poenom razlike u korist domaćina. Presudna je bila treća dionica u kojoj Promo odlazi na plus 15, što se pokazalo kao ključnom i nedostižnom za Zeničane. Domaćina je do trijumfa vodio Carren Deroyce Wilson Jr sa 19 poena, dok su po 14 dodali Željko Klještan i Mickey Edwards. Milivoje Božović je u dresu Čelika postigao 23 poena i bio najefikasniji igrač meča, ali to nije bilo dovoljno. Prvenstvo BiH u košarci, treće kolo: Spars – Sloboda 94: 78 Široki Brijeg – Borac 86:75 Kakanj – Bosna Royal 91:85 Promo – Čelik 76:58 TABELA: Tablice omogućuje SofaScore LiveScore kkcelikkkpromoprvenstvo bih u kosarci TWEET KOMENTARI