Dobra igra Čampare: Cedevita Olimpija ubjedljivo nadigrala Split na otvaranju 3. kola...

Dobra igra Čampare: Cedevita Olimpija ubjedljivo nadigrala Split na otvaranju 3. kola ABA lige

11
0
SHARE
dobra-igra-campare:-cedevita-olimpija-ubjedljivo-nadigrala-split-na-otvaranju-3.-kola-aba-lige

U prvoj utakmici 3. kola regionalne ABA Lige Cedevita Olimpija je u Ljubljani pobijedila Split 94:66. Nakon što je prva četvrtina završila rezultatom 19:19, Cedevita Olimpija je bolja je na poluvrijeme otišla vodstvom 42:38. U trećoj dionici domaći su bili bolji sa 39:14 i prakično su riješili pitanje pobjednika. Jarrod Jones sa 19 koševa bio je najefikasniji od Ljubljančana, dok je Kendrick Perry dodao 16. U redovima Splita najbolji je bio Marko Luković sa 12 ubačaja, naš Sani Čampara je dodao 11 uz po tri skoka i tri asistencije, a Antonio Vranković i Darko Bajo postigli su po 10 koševa. Tablice omogućuje SofaScore LiveScore cedevita olimpijakk splitsani campara TWEET KOMENTARI