Dva gola Savaniera u trijumfu Montpelliera nad Lyonom: Lavovi pretrpili prvi poraz...

Dva gola Savaniera u trijumfu Montpelliera nad Lyonom: Lavovi pretrpili prvi poraz sezone

27
0
SHARE
dva-gola-savaniera-u-trijumfu-montpelliera-nad-lyonom:-lavovi-pretrpili-prvi-poraz-sezone

Nakon pobjede i remija, za Lyon je na red došao i prvi poraz u novoj sezoni, a bolji od Lavova večeras je bio Montpellier sa 2:1. Poveo je domaći tim u 38. minuti iz penala koji je sigurno realizirao Savanier, a u pretposljednjoj minuti prvog poluvremena desio se vjerovanto i ključni detalj utakmice. Tada je crveni karton pretrpio Houssem Aouar, te je od tada Lyon igrao s igračem manje. Savanier je svojim drugim golom u 59. minuti udvostručio vodstvo Montpelliera, a Lyon je do kraja samo uspio ublažiti poraz preko Memphisa Depaya, koji je u 82. minuti pogodio iz penala. Tada je crveni karton dobio Hilton te su timovi brojčano bili izjednačeni na terenu. Ipak, Lyon nije uspio stići do poravnanja i Montpellier je upisao tri boda. lyonmontpellier TWEET KOMENTARI