14
0
SHARE
radnik-porazen-od-srbijanskog-prvoligasa,-petrovic-hvali-napredak-mladih-igraca

Fudbaleri Radnika iskoristili su prvenstvenu pauzu da odigraju prijateljsku utakmicu sa ekipom Bačke, člana Superlige Srbije, gdje su doživjeli poraz od 3:1. Bijeljinska ekipa je već u 4. minutu došla u prednost pogotkom Ermina Huseinbašića, a domaći sastav je izjednačio u 31. minutu. U drugom poluvremenu domaćin, prevashodno zbog mnogo jačeg rostera, postiže dva gola za tri minuta, čime je zabilježio pobjedu. – Vidno je da nemamo tu širinu kao Bačka, a u drugom dijelu kada smo priliku dali mladim igračima primili smo ta dava gola. Očigledno da se još uvijek na njih ne može računati u puinom kapacitetu, ali je vidno da iz susreta u susret napreduju, te da će već u drugom dijelu sezone na neke od njih moći da se računa u mnogo većem kapacitetu, rekao je trener Radnika Slavko Petrović. Radniku sada predstoji sedam dana rada i pripreme za nastavak Premijer lige i meč protiv odličnog sastava Tuzla Cityja. fkradnikslavko petrovic TWEET KOMENTARI