Bordo tim sve riješio u prvom dijelu: Pogledajte sve uzbudljive detalje iz...

Bordo tim sve riješio u prvom dijelu: Pogledajte sve uzbudljive detalje iz duela Radnika i Sarajeva

29
0
SHARE
bordo-tim-sve-rijesio-u-prvom-dijelu:-pogledajte-sve-uzbudljive-detalje-iz-duela-radnika-i-sarajeva

Fudbaleri Sarajeva rutinski su savladali Radnik u Bijeljini rezultatom 2:0. Meč odigran u šestom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ponudio je dva različita poluvremena, u prvom dominaciju Sarajeva i dva pogotka, a u nastavku mirniji tempo igre, gotovo bez prilika. Sve je bilo riješeno u prvih 45 minuta, a sve najzanimljivije detalje sa utakmice možete pogledati OVDJE! Pobjeda bordo tima u BijeljiniPosted by M:tel Premijer liga BiH on Monday, 31 August 2020 fkradnikfksarajevopremijer liga bih TWEET KOMENTARI