20
0
SHARE
borac-uvjerljivo-protiv-krupe

PODIJELI Facebook Twitter U 6. kolu Premijer lige BiH Borac je na domaćem terenu slavio protiv Krupe rezultatom 3:1. Domaći su poveli u 17. minuti utakmice. Ziljkić je šutirao sa vrha kaznenog prostora, lopta je odskočila od zemlju i prevarila golmana Abdulahovića. Desetak minuta kasnije Golubović je odlično šutirao, ali lopta je otišla preko gola. Igrao se 58. minut kada je Borac udvostručio prednost. Nakon jedne ubačene lopte najviši u 16 metara bio je Vranješ koji pogađa glavom. Desetak minuta kasnije nad Zakarićem je napravljen prekršaj u šesnaestercu i sudija je pokazao na bijelu tačku. Odgovornost je preuzeo Vranješ koji pogađa za nedostižnih 3:0. Samo pet minuta poslije gosti uspjevaju smanjiti zaostatak preko Ačiovića, ali nisu imali dovoljno snage da utakmicu vrate u egal. PODIJELItweet Nedim Selimović POVEZANI ČLANCIVIŠE OD AUTORA Ibrahimović potpisao novi ugovor s Milanom, evo koliko još ostaje u klubu City se sprema ponuditi 450 milijuna funti za Messija Borac uvjerljivo protiv Krupe