Prvijenac kakav je vrijedilo čekati: Eldar Ćivić postigao sjajan gol u pobjedi...

Prvijenac kakav je vrijedilo čekati: Eldar Ćivić postigao sjajan gol u pobjedi Ferencvarosa

35
0
SHARE
prvijenac-kakav-je-vrijedilo-cekati:-eldar-civic-postigao-sjajan-gol-u-pobjedi-ferencvarosa

Ferencvaros je u 3. kolu mađarske OTP Bank Lige danas u gostima savladao Zalaegerszeg sa 1:2. Viđena je jako zanimljiva utakmica u kojoj je prvo Ferencvaros ostao s igračem manje u 31. minuti kada su domaći i promašili penal, da bi se devet minuta poslije proslavio reprezentativac BiH Eldar Ćivić. Ćivić je, inače, u igru ušao u 36. minuti, a već u 40. minuti postigao prelijep gol. Šutirao je iskosa s desne strane lijevom nogom i pogodio dalji ugao gola domaćina za vodstvo od 0:1. U nastavku Kharatin pogađa za 0:2, da bi u samom finišu domaći ublažili poraz pogotkom Babatija. Pogledajte majstoriju Ćivića, a inače, ovo je bio i njegov prvijenac u mađarskom timu. Vrijedilo ga je čekati dosad… Civic góljaAmi a ZTE-nek büntetőből nem sikerült, az a Ferencvárosnak mezőnyből igen. Civic hatalmas góljával a 40. percben vezetést szerzett a címvédő Fradi.Objavljuje M4Sport u Nedjelja, 30. kolovoza 2020. eldar civicferencvaros TWEET KOMENTARI