Duljeviću prve minute u sezoni u porazu Nimesa sa dva igrača više,...

Duljeviću prve minute u sezoni u porazu Nimesa sa dva igrača više, Monaco i St.Etienne uspješni

22
0
SHARE
duljevicu-prve-minute-u-sezoni-u-porazu-nimesa-sa-dva-igraca-vise,-monaco-i-st.etienne-uspjesni

Bosanskohercegovački reprezentativac Haris Duljević upisao je prve minute ove sezone u porazu svog Nimesa od Nantesa rezultatom 2:1. Nakon ubjedljivog trijumfa u prvom kolu u kojem Duljević nije igrao, bh. fudbaler je danas dobio 10 minuta, ali utakmicu neće pamtiti po dobrom jer nje njegov tim poražen, iako je meč završio sa dva igrača više. Prvi trijumf upisala je i ekipa Monaca rezultatom 1:0 na gostovanju kod Metza golom Benoita Badiashilea. Do prvih bodova stigao je i St. Etienne na svom terenu protiv Lorienta 2:0, dok je uspješan bio i Bordeaux kod Angersa (0:2). U meču koji je odigran ranije Lille je rezultatom 1:0 bio bolji od Reimsa na gostovanju. Liga 1, drugo kolo: Reims – Lille 0:1 Angers – Bordeaux 0:2 Nantes – Nimes 2:1 Metz – Monaco 0:1 St. Etienne – Lorient 2:0 TABELA francuskaharis duljevicliga 1monaconimesst. etienne TWEET KOMENTARI